High Life Sweet Baby Ray's BBQ Original 510g

Na objednání High Life Sweet Baby Ray's BBQ Original 510g
cena: 390 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 322 Kč
Výrobce High Life
Kód M020
MOC 390 Kč (s DPH)
322 Kč (bez DPH)

Omáčka je Boss! Slogan a strategie bratrů Raymondů, zakladatelů značky Sweet Baby Ray, kterou jeden z bratrů, šéfkuchař Larry Raymond, pojmenoval podle přezdívky svého bratra - Sweet Baby Ray, jíž používal v chicagském basketbalovém týmu.

 

Svou první sladkou pikantní omáčku připravil Larry Raymond již v roce 1985, kdy se tak zapsal na pomyslné hvězdné nebe nejlepších amerických grilovaných žebírek. Následně se svým bratrem a jeho spolužákem ze střední školy, Mikem O'Brianem, založili společnost, která dnes produkuje nejoblíbenější grilovací omáčky v USA.

 

Složení:

Kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, destilovaný ocet, rajčatový protlak, modifikovaný kukuřičný škrob, obsahuje méně než 2 % soli, ananasového koncentrátu, přírodního aroma kouře, koření, karamelového barviva, E211, melasy, kukuřičného sirupu, sušeného česneku, cukru, tamarindu, přírodního aroma.

Bezlepkový produkt. 532ml.

Země původu: USA.

 

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 791 kJ/189 kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 48,6g, z toho cukry 43,2g, Bílkoviny 0g, Sůl 2g. Vitamín C (6% DDD).

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grilcentrum.cz