Weber Style Cookware systém (CWS) - 3dílná sada - GW17508

Na objednání Weber Style Cookware systém (CWS) - 3dílná sada
cena: 2 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 2 223 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17508
MOC 2 690 Kč (s DPH)
2 223 Kč (bez DPH)

3dílná sada Weber obsahuje:

Pánev
Hrnec na omáčky
Univerzální madlo

Kombinujte zcela podle vaší chuti. Stylové grilovací nádobí Weber®
nabízí nejen ideální příslušenství pro zdařilé grilovací menu a díky jeho  speciální  povrchové úpravě se postará o vynikající výsledky, ale okouzlí také díky svému inteligentnímu uzpůsobení pro všechny modely  grilů Weber®.
Univerzální madlo lze použít na všechny díly.
Jednotlivé díly lze bez madla úsporně naskládat na sebe.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber