Plynový gril Weber Spirit E-330 Premium GBS, černý - GW220847

Skladem doprava zdarma Plynový gril Weber Spirit E-330 Premium GBS, černý
cena: 32 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 27 264 Kč
Výrobce Weber
Kód GW220847
MOC 32 990 Kč (s DPH)
27 264 Kč (bez DPH)

Rozměry grilovacího roštu60 x 45 cm
Výška grilu160 cm
Šířka grilu132 cm
Hloubka grilu82 cm
Termosonda v poklopuANO
Hmotnost48 kg
Barvačerná
Rozměry transportního balení65 x 68,5 x 81,5 cm

V letošním roce se můžete těšit na žhavou novinku – plynový gril Weber Spirit E-330 Premium GBS. Tento nový přírůstek do už tak početné rodiny grilů Weber dostal oproti svým předchůdcům typu Spirit jeden hořák navíc (má tedy celkem tři). Vedle toho je Spirit E-330 vyzbrojen jedním postranním hořákem, který lze využít například k přípravě hranolek a jiných příloh nebo třeba steakových omáček.

Kromě tří základních hořáků a jednoho postranního má nový Spirit také speciální hořák Sear Station pro zvlášť prudké opékání. Tento speciální hořák, který z vás udělá mistra grilování hovězích steaků, se zapaluje zvlášť, nezávisle na hlavních třech hořácích.

Exkluzivita grilu Weber Spirit E-330 Premium tím ale nekončí. Weber gril Spirit E-330 má také k dispozici grilovací rošt s vyměnitelným středem. Ten lze nahradit některým z doplňkových komponentů typu kámen na pizzu, stojan na drůbež, litinový hrnec a podobně. Rázem tak několikanásobně zvýšíte počet jídel, která na svém zahradním grilu dokážete připravit.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber