Ochranný obal Premium, pro Summit 4xx, Weber 7103 - 7103

Skladem

Pro grily řady Summit 400 Více informací

cena: 4 925 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 4 070 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7103
MOC 4 925 Kč (s DPH)
4 070 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Prémiový ochranný obal pro Weber Summit 4xx

Ochranný obal pro plynové grily Weber Summit se čtyřmi hlavními hořáky.

Ochranný obal, vyrobený z voděodolného a prodyšného polyesteru, který dodává skvělou ochranu proti UV záření, povětrnostním vlivům, prachu a nečistotám. Upevňovací popruhy na suchý zip na obou stranách zajistí, že obal zůstane na svém místě i při silném větru.

  • Pro grily: Weber Summit 4xx
  • Materiál: polyester

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!