Napoleon Startér na dřevěné uhlí (67800)

Na objednání Napoleon Startér na dřevěné uhlí (67800)
cena: 790 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 652 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N67800
MOC 790 Kč (s DPH)
652 Kč (bez DPH)

Startovací nádoba na dřevěné uhlí

začínáme grilovat

Nádoba slouží k rozžhavení dřevěného uhlí při bezpečném grilování. Ve startéru si velice jednoduše a především bezpečně a rychle rozžhavíte dřevěné uhlí či brikety.

začínáme s dřevěným uhlím

Doporučení z praxe

začínáme s dřevěným uhlím

Pokud jste se rozhodli pro grilování na dřevěném uhlí, doporučujeme Vám pořídit si také tzv. startér na dřevěné uhlí, který Vám nebývale usnadní práci s přípravou paliva/ohně. Startér Vám ušetří čas, který můžete následně věnovat přípravě svých surovin na grilování.

Orientační rozměr: 29 cm výška x 17 cm vrchní průměr

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon