Napoleon Sada pro lisování burgerů (70060) - NN70060

Skladem Napoleon Sada pro lisování burgerů (70060)
cena: 649 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 536 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN70060
MOC 649 Kč (s DPH)
536 Kč (bez DPH)

Sada na lisování burgerů

70060

Vícedílný set na burgery pro perfektní klasické burgery, miniburgery a plněné burgery

  • pro perfektně tvarované burgery
  • nechytá se
  • může se mýt v myčce
  • ideální jako dárek

S novým 3-in-1 Burger Press Kitem vytvoříte klasické karbanátky, mini hamburgery a naplněné hamburgery během okamžiku a ještě budou vypadat báječně. Tato sestava je také ideální jako dárek např. na další grill-párty!

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon