Napoleon Prkénko grilovací cedr (67032)

Na objednání Napoleon Prkénko grilovací cedr (67032)
cena: 219 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 180 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N67032
MOC 219 Kč (s DPH)
180 Kč (bez DPH)

Prkénko grilovací

cedr

Grilovací prkénko Napoleon  je vhodné pro experimentální přípravu surovnin na grilu. Nechte se inspirovat například receptem Losos s hřebenatkami na cedrovém prkénku a zapůsobte na své hosty. Více informací naleznete v sekci ZDE.

Před použitím je potřeba toto přírodní neošetřené prkénko ponořit alespoň na hodinku do studené vody, aby se předešlo předčasnému shoření a pálení prkénka.

do grilu

Prkénko

do grilu

rozměr 14 x 30 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon