Napoleon Obracečka nerez 18 (55014)

Není skladem Napoleon Obracečka nerez 18 (55014)
cena: 390 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 322 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N55014
MOC 390 Kč (s DPH)
322 Kč (bez DPH)

Nerezová obracečka

pomocník při grilování

Designová obracečka, která Vám usnadní práci s potravinami na grilu. Pro snadnější manipulaci a uchycení obracečky, je náčiní opatřeno praktickým tvarováním. Obracečku si také můžete zavěcit v blízkosti Vašeho grilu, díky  instalovanému uchytu (očku).

důležité příslušenství pro Vaše grilování

Grilovací nářadí

důležité příslušenství pro Vaše grilování

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon