Napoleon Nůž Chef PRO (55207)

Na objednání Napoleon Nůž Chef PRO (55207)
cena: 499 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 412 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN55207
MOC 499 Kč (s DPH)
412 Kč (bez DPH)

Nůž z kvalitní nerezi

Na profesionální úrovni

Nůž CHEF PRO ze kvalitní nerezové oceli o celkové délce 31,5 cm z čehož čelel má rozměr 17,5 cm. Je vhodný při přípravu surovin nejen na gril, ale také pro standardní kuchyňské přípravy.

Snadná manipulace a údržba

Přípravy v praxy

Snadná manipulace a údržba

S tímto nožem se Vám bude velice dobře a snadno manilupovat. Je vyroben z jednoho kusu oceli, tak aby Vám co nejvhodněji padl do ruky a co nejefektivněji Vám sloužil.

řada pro profesionál přípravy

V sérii PRO

řada pro profesionál přípravy

Přílušenství zahrnuté v řadě PRO, se vyznačuje vysokou kvalitou a designem na té nejvyšší provni.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon