Napoleon Mlýnek na sůl (70005)

Skladem Napoleon Mlýnek na sůl (70005)
cena: 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 570 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN70005
MOC 690 Kč (s DPH)
570 Kč (bez DPH)

Solíme při grilování

Stylový doplněk do Vaší kuchyně

Osolte si svůj kousek masa krásnou kořenkou na grilování. V nabídce máme ve stejné designu také kořenku na pepř, aby Vaše chutě při grilování byly optimální a vhodně propojené.

 

Kořenka má díky svému tvaru pohodlné držení a snadno se v ní namele umístěná nápln, tedy sůl dle Vašeho výběru.

Mlýnek na sůl

Aroma a chuť pro Vaše potraviny

Důležitým článkem pro dochucení Vašich surovin je bezesporu sůl. Pomocí ní získají Vaše potraviny zajímavou a úplnou chuť Doporučujeme Vám využít stylový mlýnek na sůl.

Černá barva kořenky je nejen designová, ale také praktická při Vašem zahradním grilování

Špičková kvalita

PRO série

Fandové, ale i odborníci budou milovat vysoce kvalitní vzhled a dojem mlýnku na sůl PRO série od Napoleon. Nastavte hrubost mletí podle vašich preferencí, od hrubého k jemnému a máte dokonale mletou sůl pro jakékoliv jídlo. Mlýnek na sůl Napoleon PRO série je kvalitní produkt pro profesionály. Tento velký a luxusní mlýnek je vybaven vyraženým nápisem S v bílé barvě, která kontrastuje s jejím matným černým povrchem.

Keramický mechanismus nerezne a bude fungovat roky, stejně jako váš Napoleon gril. Hrubé nebo jemné, hodně nebo málo, mlýnek na sůl PRO série je připraven pro Vás.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon