Napoleon Mlýnek na pepř (70004)

Na objednání Napoleon Mlýnek na pepř (70004)
cena: 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 570 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN70004
MOC 690 Kč (s DPH)
570 Kč (bez DPH)

Umelte si pepř

Aroma a chuť pro Vaše suroviny

Pokud máte rádi vůni čerstvě umletého pepře ať už preferujete klasický černý nebo naopak chce své jídlo barevně doplnit pomocí červeného a zeleného pepře. Doporučujeme Vám využít stylovou kořenku na pepř.

Černá barva kořenky je nejen designová, ale také praktická při Vašem zahradním grilování

Stylový doplněk do Vaší kuchyně

Mlýnek na pepř

Stylový doplněk do Vaší kuchyně

 

Opepřte si svůj kousek masa krásnou kořenkou na grilování. V nabídce máme ve stejné designu také kořenku na sůl, aby Vaše chutě při grilování byly optimální a vhodně propojené.

 

Kořenka má díky svému tvaru pohodlné držení a snadno se v ní namele umístěná nápln, tedy pepř dle Vašeho výběru.

PRO série

Špičková kvalita

PRO série

Každý kuchař, ať už domácí fanda nebo profesionál, potřebuje vysoce kvalitní mlýnek na pepř pro přidávání čerstvě mletého pepře do svých pokrmů. S mlýnkem na pepř Napoleon Pro série získáte vzhled a dojem profesionálního kuchaře v pohodlí svého domova. Tento velký a luxusní mlýnek na pepř přichází v matném černém provedení s označením P.

Vnitřní keramický mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí nerezivý a poskytne Vám mnoho let dokonalé funkce, stejně jako Váš gril Napoleon. Hrubé nebo jemné, hodně nebo málo, mlýnek na pepř PRO série je pro Vás připraven. Matný černý povrch dává pocit saténu na dotek, umožňuje dobré uchopení a mletí s lehkostí. Matný černý povrch také jde s většinou dekorem; takže se nemusíte obávat, že se nehodí k jídelnímu setu.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon