Napoleon Grilovací nerez plato multifunkční s cedrovým prkénkem (70026)

Na objednání Napoleon Grilovací nerez plato multifunkční s cedrovým prkénkem (70026)
cena: 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 818 Kč
Výrobce Napoleon
Kód N70026
MOC 990 Kč (s DPH)
818 Kč (bez DPH)

Nerezové grilovací plato

s cedrovým prkénkem

Toto multifunkční nerezové grilovací plato s cedrovým prkénkem Napoleon je určeno pro Vaše dokonalejší grilování.

Perforovaná strana usnadňuje grilování zeleniny, ale zabraňuje propadnutí. Plochá strana nerezového plata je vhodná pro grilování drobností jako například mušle. Plochá strana také funguje jako držák přiloženého cedrového prkénka, které takto lépe uchráníte i před vzplanutím.

Konstrukce z nerezové oceli činí toto příslušenství odolné a snadno se čistí. Díky bočním úchytům je manipulace velmi snadná. Jen nezapomeňte použít žáruvzdorné rukavice, které najdete též v naší nabídce, abyste se nespálili.

Rozměr:

31 (36 přes madla) x 31 x 1 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon