Litinový oboustranný tál pro Summit 400 a 600 série - GW7404

Na objednání doprava zdarma Litinový oboustranný tál pro Summit 400 a 600 série
cena: 3 299 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 2 726 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7404
MOC 3 299 Kč (s DPH)
2 726 Kč (bez DPH)

Rozměry: 28,5 cm x 48,5 cm

Oboustranný litinový tál s jednou hladkou stranou pro přípravu např. fajitas nebo chutných vaječných pokrmů (míchaných vajec, volských ok, omelet). Druhá strana má typické vroubkování a je vhodná např. pro přípravu steaků či zeleniny.

doprava zdarma darek zdarma Video
Gril Weber Summit S-670 GBS, ušlechtilá ocel

Gril Weber Summit S-670 GBS, ušlechtilá ocel

Na objednání 129 990 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber