Kompozitová láhev 24,5/10kg - HL PLYNKL - HLPLYNKL

Skladem Kompozitová láhev 24,5/10kg - HL PLYNKL
cena: 2 600 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 2 148 Kč
Výrobce Hexagon Ragasco
Kód HLPLYNKL
MOC 2 600 Kč (s DPH)
2 148 Kč (bez DPH)

LPG-plynové lahve Kompozit téměř dvakrát lehčí než ocelové PB lahve přes průsvitný obal je vidět hladina plynu nevybuchují ani při otevřeném ohni ani při nárazech jsou odolné vůči korozi i vůči ultrafialovému záření uzpůsobené pro skladování i manipulaci v několika vrstvách jsou vybaveny elektronickým čipem lze je plnit plynem na všech typech čerpacích plynových zařízeních vykazují minimální náklady po celou dobu používání prošly náročnou certifikací institutu TÜV (Německo) a Gosstandard (Rusko)

UPOZORNĚNÍ:
Plná lahev se nedá posílat pouze prázdná!!!!
Plná láhev pouze na osobní odběr.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!