Kolečko na pizzu Weber Style, černé - GW17060

Skladem Kolečko na pizzu Weber Style, černé
cena: 549 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 453 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17060
MOC 549 Kč (s DPH)
453 Kč (bez DPH)

Popis výrobku Pizza kolečko Weber Style, černé

Tento kolečkový kráječ na pizzu Weber Style se vyznačuje inovativním vzhledem. Je vyroben z nerezové oceli, která ladně přechází v silikonovou rukojeť. Rukojeť zaručuje skvělé uchopení. S tímto kolečkovým kráječem dokážete pizzu nakrájet na dokonalé kousky. Perfektní pomůcka ve spojení s Weber pizza kamenem kulatým či obdélníkovým.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber