Gril Weber Q 1200 Purple - GW51200075

Na objednání Gril Weber Q 1200 Purple
cena: 8 999 Kč 7 500 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 6 198 Kč
Výrobce Weber
Kód GW51200075
MOC 7 500 Kč (s DPH)
6 198 Kč (bez DPH)

Plynový gril Weber Q 1200, barva Purple (purpurový)


Nová barevná řada plynových grilů Weber Q 1200 vás překvapí svým dokonalým designem. Grilování už není jen o požitku z jídla, ale též o celkovém životním stylu ke kterému patří i nové barvy! 

Materiál


Grilovací plášť a poklop je vyroben z velmi odolné hliníkové litiny. To zaručí dlouhou životnost a odolnost. Na to vývojáři od grilů Weber dávají velký důraz.

Rošt je  dělený. Jednoduše můžete pravou půlku vyndat a použít grilovací tál. Ten lze použít pro grilování vajec, slaniny nebo pro pečení lívanců.

Rám grilu Q1200 je zhotoven z nylonu ze skelných vláken. Jedinečnost tomuto materiálu dává fakt, že je lehký, stabilní a odolný vůči teplu a větru.

Rošt je litinový porcelánem smaltovaný a pyšní se další vychytávkou tzv. aroma kolejnicí. Ty zabraňují odkapávajícímu tuku dostat se na hořák a tím pádem ochrání jídlo před spáleninou.


Použití


Pro bezpečné a jednoduché zapálení je tento gril vybaven tzv. piezo zapalováním. V praxi stlačíte knoflík, ten vydá jiskru a plyn se tak jednoduše zapálí. A to i v nepříznivém počasí.

Co týče paliva je kompatibilní s plynovou kartuší ( k dostání zvlášť), kterou oceníte především na cesty.
Plyn je vhodný i pro 5 nebo 10 kilové propanbutanové lahve při dokoupení redukční sady.

Další vybavení:integrovaný teploměr v poklopu
2 postranní poličky s háčky k uchopení náčiní
vyšší poklop
regulátor pro nastavení teploty


Parametry produktu:

 

  • výška: 57cm
  • šířka: 104 cm
  • hloubka: 40cm
  • hmotnost: 11kg
  • rošt: 43x32cm
  • barva: purple

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber