Gril na dřevěné uhlí ø 60 cm, RÖSLE No.1 AIR F60 - ROS25006

Na objednání novinka

Nerezový grilovací rošt ø 60 cm, palivové nádoby pro nepřímé grilování, teploměr v poklopu, Air Control system Více informací

cena: 11 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 9 909 Kč
Výrobce Rösle
Kód ROS25006
MOC 11 990 Kč (s DPH)
9 909 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Gril na dřevěné uhlí ø 60 cm, RÖSLE No.1 AIR F60

Venkovní gril na dřevěné uhlí německé značky RÖSLE s extra velkým roštem o průměru 60 cm, dostatený pro přípravu vynikajících pokrmů až pro 8 osob.

Praktičnost grilu spočívá v jeho detailech – ať už se jedná o extra vysoké víko grilu, které zajišťuje dostatek prostoru např. pro rošt na žebra či stojan na kuře, nebo komfortní výšku 84 cm pro příjemné grilování. Víko grilu je osazeno přesným teploměrem s dobře čitelným displejem pro neustálý přehled o žáru uvnitř grilu.

Grilovací rošt z nerezové oceli se dá uprostřed sklopit, což oceníte zejména při údržbě (ve složeném stavu se vejde do myčky na nádobí) a doplňování dřevěného uhlí během grilování. Zapomeňte na složitou manipulaci a balancování se žhavým a plně naloženým roštem.

Gril snadno přemístíte na místo, které vám a vašim přátelům nejvíce vyhovuje. Masivní kolečka o průměru 20 cm zabezpečují stabilní přepravu i na nerovném povrchu. Popel po skončení grilování snadno vysypete z prostorné nádoby pod grilem. Prstenec podél obvodu grilu slouží pro zavěšení grilovacího náčiní za pomocí háčků. Pokud by to však nebylo dostačující, lze si dodatečně pořídit odkládací dřevěný stolek, který Vám nabídne dostatek prostoru pro odložení grilovacích kleští, marinády i talířů.

Technické parametry:

  • Grilovací plocha: ø 60 cm (2734 cm2)
  • Rozměry: 75 x 83 x 115 cm
  • Záruka: 2 roky