Čistič všech grilovacích roštů - GW17683

Na objednání Čistič všech grilovacích roštů
cena: 279 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 230 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17683
MOC 279 Kč (s DPH)
230 Kč (bez DPH)

Efektivní čistič ve spreji, který se používá k údržbě plynových a elektrických grilů Weber Q, ale také k odstranění veškerých nečistot ze všech druhů grilovacích roštů Weber. Sprej obsahuje 300 mililitrů čistícího roztoku.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!