Brikety Long Lasting Premium 3 kg - GW16011

Na objednání Brikety Long Lasting Premium 3 kg
cena: 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Weber
Kód GW16011
MOC 149 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Weber brikety Premium jsou vysoce kvalitní brikety, které se vyznačují dlouhým hořením a rovnoměrným žárem. Hoří až 4 hodiny a jsou tak vhodné pro přípravu několikachodových menu nebo velkých kusů masa, např. krůty. Brikety Premium jsou k dispozici ve dvou baleních po 3 nebo 7 kg.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber