Brikety Long Lasting Premium 3 kg - GW16011

Na objednání Brikety Long Lasting Premium 3 kg
cena: 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Weber
Kód GW16011
MOC 149 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Weber brikety Premium jsou vysoce kvalitní brikety, které se vyznačují dlouhým hořením a rovnoměrným žárem. Hoří až 4 hodiny a jsou tak vhodné pro přípravu několikachodových menu nebo velkých kusů masa, např. krůty. Brikety Premium jsou k dispozici ve dvou baleních po 3 nebo 7 kg.

Komínový podpalovač - startér set

Komínový podpalovač - startér set

Na objednání 819 Kč (s DPH)
Podpalovač kostky Weber, sada 24 ks

Podpalovač kostky Weber, sada 24 ks

Skladem 99 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber