Fun Kids Solární hračka 7v1 - Changeable Solar Equipment

Skladem Fun Kids Solární hračka 7v1 - Changeable Solar Equipment
cena: 430 Kč 249 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 205 Kč
Výrobce Fun Kids
Kód GC MONPINML
MOC 249 Kč (s DPH)
205 Kč (bez DPH)

Tato solární sada je skvělým způsobem, jak se příjemně dozvědět hrou něco více o solární energii. Nevyžaduje žádné baterie. Hračky mohou být složeny na 7 způsobů, díky tomu se děti mohou učit, jak je solární energie využívána k napájení malého motoru. Z dostupných částí můžete sestavit různé druhy vozidel.

Složení výrobku není náročné, nebudete potřebovat žádné nářadí ani lepidlo. Nejdříve sestavte sluneční centrum motoru, následně postupujte podle instrukcí pro vybraný výrobek. Po složení hraček je můžete kdykoliv rozložit a začít stavět od začátku pro novou zábavu.

Hračka je určena dětem ve věku 8 +.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style