Fun Kids Potrubní autodráha Chariots speed - GC 1888

Na objednání Fun Kids Potrubní autodráha Chariots speed
cena: 590 Kč 399 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 329 Kč
Výrobce Fun Kids
Kód GC 1888
MOC 399 Kč (s DPH)
329 Kč (bez DPH)

Sestavte si vlastní potrubní dráhu z 6ti ohnutých trubek.

Specální autíčko se vloží do portubí a dálkovým ovladačem zadáte pokyn k jízdě dopředu nebo dozadu. Jistě Vás překvapí rychlost, jakou autíčko ve své dráze uhání a ještě při tom svítí.

Zhasněte v pokoji a naskytne se vám pohled na úžasnou světelnou show, projíždějící autíčko krásně rozsvicí dráhu a když do dráhy přidáte blikající kouli, která se jsoučástí balení, bude to přímo královská podívaná.

Složení dráhy: každá trubka se sestaví ze 2 částí, následně se spojí propojovací částí, a takto stále dokola dokud nespojkíte všechny části do sebe.

Funkce autíčka- jízda vpřed a vzad.

Balení obsahuje:

6 ks potrubí, 1 autíčko, 6 propojovacích částí, nabíječka na autíčko, dálkový ovladač- napájen 2x AA baterií (není součástí balení)

Vhodné pro děti od 5 let.

Fotografie a video mohou být pouze ilustrativní.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style