Fun Kids Indukční robot s magickým fixem - GC 777631

Na objednání Fun Kids Indukční robot s magickým fixem
cena: 330 Kč 199 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 164 Kč
Výrobce Fun Kids
Kód GC 777631
MOC 199 Kč (s DPH)
164 Kč (bez DPH)

Použijte magický fix a nakreslete si vlastní dráhu pro Vašeho robota!

Robot půjde kam budete chtít, stačí mu pouze nakreslit dráhu a robot jde tam, kam si nakreslíte.

Může za to magická fixa, která určuje směr.

Jakmile začnete, pomocí fixu, kreslit tlustou čáru na bílý papír, robot se rozejde přesně tam, kam povede cestička. Pokud čáru uzavřete bude robot automaticky obíhat přesně podle namalovaného tvaru. Ke správnému pohybu robota budete muset nakreslit tlustou čáru, nejméně 4mm a nejvíce 10mm, linka nesmí mít ostrý úhel.

Pokud umístíte robota mimo nakreslenou dráhu, půjde pouze v kruzích, dokud nenajde svoji linku. Robot má totiž optický senzor, který čte černou čarou nakreslenou na bílém papíře.

Ideální zábava pro malé i velké ;-)

Materiál: plast

Vhodné pro děti: od 3 let

Baterie: jsou součástí balení

Balení obsahuje: 1 x robota, 1 x magický fix, baterie

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style