Fireland Foods Chili oil habanero, 100ml

Skladem Fireland Foods Chili oil habanero, 100ml
cena: 220 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 181 Kč
Výrobce Fireland Foods
Kód FF11273100
MOC 220 Kč (s DPH)
181 Kč (bez DPH)

Chili olej habanero

Obsah: 100ml
Ostrost: 7/12

První olej ze společnosti Fireland Foods - jemně vysušené chilli Habanero papričky jsou rozdrceny a lisovány přímo s řepkou. Výsledkem je vysoce kvalitní, dobře pikantní olej s jasnou barvou.

Složení: 98,5% řepky, 1,5% habanero sušené

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje