Exkluzivní svícen - lotosy - PLG0000

Není skladem Exkluzivní svícen - lotosy kod PLP92069

Limitovaná nabídka Více informací

cena: 3 199 Kč 1 899 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 569 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 1 899 Kč (s DPH)
1 569 Kč (bez DPH)

Vytvořte si kout pohody a relaxace. Buďte trendy s naší novou lotosovou kolekcí, mihotající se v kovovových barvách měděných a zlatých tónů. Doplňte svícen naší kolekcí zářivých Glo-lite svíček s vůní bambusový vánek, tropické vody a klementinka, a pocítíte skvělé osvěžení.

 

Je na vás a vaší tvorbě zda doplníte květinami, kamínky nebo čajovkami pro dosažení vámi chtěného designového efektu.

Objednávky na ilona.svicky@gmail.com

 

Doporučujeme trio Glo-lite svíček P86020 za 965,- Kč...................hoří 20-30hodin každá.

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style