Elektrický gril Weber Pulse 2000 Cart - 85010079

Skladem

Inteligentní elektrický gril, grilovací rošt 49 x 39 cm, dvě nezávislé grilovací zóny, výkon 2,2 kW, LED displej, integrovaná termosonda iGrill, robustní vozík s poličkou Více informací

cena: 29 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 24 785 Kč
Výrobce Weber
Kód GW85010079
MOC 29 990 Kč (s DPH)
24 785 Kč (bez DPH)

kulinářské umění

Elektrický gril Weber Pulse 2000 Cart

! Vánoční balíček příslušenství Weber v hodnotě 4000 Kč ZDARMA !

Weber Pulse 2000 je špička ve světě inteligentních elektrických grilů Weber. Grily Weber Pulse jsou první grily svého druhu, které kombinují inteligentní technologie a nekompromisní výkon grilů Weber a přinášejí tak revoluci do městského grilování. Gril Weber Pulse si můžete postavit na balkon, terasu, nebo jej beze strachu používejte v kuchyni.

Gril je vybavený dvěma nezávislými topnými spirálami s plynule regulovatelným výkonem (max. příkon 2,2 kW). Griluje se na porcelánem smaltovaném litinovém roštu o velikosti 49 x 39 cm se dvěma nezávislými grilovacími zónami. Výkonná topná spirála zajistí, že bude Váš gril během několika minut předehřátý a připravený ke grilování - o tom Vás bude informovat indikátor předehřívání. Pro minimalizování tepelných ztrát mají všechny grily Weber Pulse grilovací vanu i poklop s hliníkovým tepelným štítem - při grilovaní se o gril nikdy nespálíte. Stejně jako ostatní grily Weber je i Pulse 2000 vybaven záchytnou miskou na vypečené šťávy a tuk (Grease Management System). Pro snadné čištění lze vnitřní části grilu vyjmout a umýt v klasické myčce na nádobí.

Snadné a přesné ovládání grilu umožňuje přehlední přední panel s LED displejem, který informuje o aktuální teplotě uvnitř grilu. V předním panelu je také integrovaná řídící jednotka termosondy iGrill se čtyřmi vstupy pro vpichovací jehly (dvě jehly jsou součástí dodávky). Pomocí bluetooth si iGrill spárujete s Vaším chytrým telefonem a budete tak moci využívat bezplatné grilovací aplikace Weber, které pozvednou Vaše grilovací umění na úplně novou úroveň.

Verze Weber Pulse 2000 Cart je vybavena robustním a praktickým vozíkem se sklápěcí poličkou, třemi háčky na grilovací náčiní, odkládací plochou pod grilem a dvěma kolečky pro snadnou manipulaci.

Ke grilu Pulse 2000 Cart doporučujeme přikoupit prémiový ochranný obal Weber 7181, který Váš gril ochrání před deštěm, sněhem, UV zářením, prachem a jinými nečistotami.

Vlastnosti:

 • Elektrický gril s elektronicky regulovatelným výkonem
 • Robustní vozík se sklápěcí poličkou
 • Integrovaná technologie iGrill pro použití s bezplatnou aplikací Weber
 • Odnímatelný přední panel s dobře čitelným LED displejem, regulátory výkonu a čtyřmi vstupy pro vpichovací jehly
 • Dvě vpichovací jehly iGrill jsou součástí dodávky
 • Porcelánem smaltovaný, dvoudílný litinový rošt
 • Grilovací vana i poklop s hliníkovým tepelným štítem, který je pro snadné čištění vyjímatelný

Technické parametry:

 • Rozměry grilovacího roštu: 49 x 39 cm
 • Výkon topné spirály: 2,2 kW
 • Typ roštu: dvoudílný, porcelánem smaltovaný, litinový
 • Rozměry grilu s otevřeným víkem: 146 x 112 x 76 cm
 • Rozměry grilu se zavřeným víkem a sklopeným stolkem: 107 x 112 x 65 cm
 • Hmotnost: 28 kg

Záruka:Plná záruka 5 let

 • Všechny díly: 5 let (nelze uplatnit pro případy běžného opotřebení)
Typ: Elektrický
Výkon: 2,2 kW
Materiál grilovací plochy: litina
Šířka grilovací plochy: 49 cm
Hloubka grilovací plochy: 39 cm
Plocha: 1911 cm2
Výška: 107 cm
Šířka: 112 cm
Hloubka: 65 cm