Dřevěné uhlí Premium Organic, 9 kg, Big Green Egg - 390011

Na objednání Dřevěné uhlí Premium Organic, 9 kg, Big Green Egg

Směs uhlí z dubového dřeva (80%) a dřeva Hickory (20%) Více informací

cena: 1 049 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 866 Kč
Výrobce Big Green Egg
Kód BGE390011
MOC 1 049 Kč (s DPH)
866 Kč (bez DPH)

Dřevěné uhlí Premium Organic, 9 kg, Big Green Egg

Dřevěné uhlí Big Green Egg Premium Organic (100% Natural Lump Charcoal) se skládá ze směsi 80% dubového dřeva a 20% dřeva Hickory (Americký ořech) pocházejícího ze stromu rodu Carya. Uhlí se rychle rozpálí na vysokou teplotu, kterou si pak dlouho udrží.

A protože jsme zelení skrz na skrz a „Green“ je dokonce naše prostřední jméno, musí být naše dřevěné uhlí samozřejmě i ekologické. Bez chemických nebo jiných nepřirozených přísad. Teplota hoření je s uhlím Premium Organic Lump Charcoal velmi vysoká a hoří extrémně pomalu. Takže na konci budete mít i méně popela. Na jedno naplnění můžete systém EGG používat 4 až 6 hodin.

Vlastnosti:

  • 80% dubové dřevo + 20% dřevo Hickory
  • Balení 9 kg

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!