Dřevěné štěpky na uzení Hickory ořech 113986 - 113986

Skladem Dřevěné štěpky na uzení Hickory ořech 113986
cena: 265 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 219 Kč
Výrobce Big Green Egg
Kód BGE113986
MOC 265 Kč (s DPH)
219 Kč (bez DPH)

Každý šéfkuchař, který používá Big Green Egg, má svůj vlastní styl. S originálními dřevěnými štěpkami na uzení (Wood Chips) získají vaše jídla charakteristickou uzenou chuť.

Smíchejte (namočené) dřevěné štěpky s dřevěným uhlím nebo jich hrst rozesypte na dřevěné uhlí. Nebo můžete udělat obojí: je to jen na vás. Přesně jako rozhodnutí, které štěpky na uzení si vyberete: Hickory ořech, pekanový ořech, jablko nebo třešeň.

Štěpky na uzení Wood Chips totiž vždy ovlivní chuť výsledného jídla. Hickory ořech se hodí k červenému masu, ke krůtímu nebo kuřečímu masu. Pekanový ořech dodává charakteristické lahodné aroma rybám nebo drůbežímu masu. Jablko podtrhne přírodní sladkou chuť ryb, mořských plodů a drůbežího masa. Třešeň se zase skvěle hodí pokud pořebujete podtrhnout jemnou a ovocnou chuť jídla. Jedno balení dřeva na uzení Wood Chips má objem 2,9 l.

Příchuť: Hickory ořech

Obsah 2,9 l.

Uzení v Big Green Egg? Prostě návyková chuť!

Technika uzení dodává zařízení Big Green Egg další rozměr. Když jednou ochutnáte charakteristickou uzenou chuť, která je jemně cítit po dřevě, jste v tom až po uši. Díky několika pomocníkům zvládnete uzení levou zadní. Vyberte si dřevěná grilovací prkénka, na která si můžete položit všechny potřebné ingredience. Předtím než do svého EGG vložíte desku z cedrového nebo olšového dřeva, namočte ji do vody. Teplo v kombinaci s vlhkostí zabezpečí požadovaný dýmový efekt. S originálními dřevěnými štěpkami na uzení získají vaše jídla další jedinečný akcent. Smíchejte (namočené) dřevěné štěpky s dřevěným uhlím nebo jich hrst vysypte na uhlí. Podle toho jaká jídla připravujete si vyberte ořech Hickory, pekanový ořech, jablko nebo třešeň. Novinkou v našem sortimentu jsou 100% přírodní špalíky na uzení: tyto pevné kousky dřeva podrobně testovalo a ověřovalo více šéfkuchařů. Díky svým rozměrům se výjimečně hodí na delší přípravu jídla při nižší teplotě.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!