Dárkové sety Dárkové sety Dárková sada Sušenky 25g, rozkládací konvička s hrnečkem 2 v 1 a podšálek - 1053494

Skladem Dárkové sety Dárkové sety Dárková sada Sušenky 25g, rozkládací konvička s hrnečkem 2 v 1 a podšálek
cena: 479 Kč 150 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Dárkové sety
Kód 1053494
MOC 150 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Jedinečný dárkový set Tea for one ideální pro všechny nadšence čaje, je vhodný jako narozeninový dárek nebo jen tak pro radost.Sada obsahuje: keramickou konvičku s hrnečkem 2 v 1, podšálek, 25g sušenek v krabičce.Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým sluncem.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style