Dárkové balení 3x 0,2l, 47%, Anton Kaapl - 430531

Skladem

Sada nejoblíbenějších pálenek Anton Kaapl - slivovice, hruškovice a meruňkovice (0,2l, 47%) Více informací

cena: 1 090 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 900 Kč
Výrobce Anton Kaapl
Kód AK430531
MOC 1 090 Kč (s DPH)
900 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Dárkové balení 3x 0,2l, 47%, Anton Kaapl

Tekuté ovocné trio k ochutnání nebo jako šikovný dárek. Výběr pálenek z  jihočeské palírny Anton Kaapl, ve složení Hruškovice, Slivovice a Jablkovice, Vás nadchne příjemným lehkým aroma a jemnou chutí.

Užijte si pálenky vyrobené podle tradiční rodinné receptury, jejíž původ sahá do dob, kdy nám vládl starý císař pán František Josef I.

Dárkové balení pálenek Anton Kaapl obsahuje:

Hruškovice – Jemná a lehce kořeněná chuť s lehkým hruškovým aroma pochází z pečlivě vybraných a tříděných hrušek křížence Xenia. Stačí jeden doušek a hned je vám jasné, že tahle Hruškovice je bezchybná.

Slivovice – Královnu všech pálenek vyrábí Anton Kaapl několikanásobnou destilací z vyzrálého kvasu, připraveného z kvalitních, sladkých a zralých švestek z oblasti polského Lublinu. Velejemná chuť je dána mimo jiné tím, že jsou všechny švestky před naložením odpeckované. Přidejte k tomu mistrovství destilatéra a máte výrazně jemný destilát s ovocnou a sladkou chutí, který získal v březnu 2019 bronzovou medaili na soutěži ve Wieselburgu.

Jablkovice – Věřte, že Jablkovice se směle vyrovná všem ostatním pálenkám. Zralá a sladká jablka z ovocnářské oblasti Lhenice se pod taktovkou mistra destilatéra mění v neuvěřitelně jemnou a lahodnou Jablkovici, která stojí za ten hřích.

Dejte si na chuť, na zdraví nebo pro radost. Výběr pálenek Anton Kaapl si vás získá.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek