Clean cotton / Čistá bavlna - YC17657

Skladem Clean cotton / Čistá bavlna
cena: 750 Kč 600 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 495 Kč
Výrobce Yankee candle
Kód YC17657
MOC 600 Kč (s DPH)
495 Kč (bez DPH)

Znáte tu vůni čerstvě vypraného prádla prosluněného od slunce.............

To vám přináší vůně čistá bavlny, kombinované se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu. Platinová vůně.

Klasický velký design s víčkem,  vám přinese 110-150 hodin hoření. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style