Čistič grilů Q a grilovacích roštů, 300 ml - GW17683

Skladem Čistič grilů Q a grilovacích roštů, 300 ml

Sprej na čištění grilovacích roštů a povrchů grilů Weber Q Více informací

cena: 279 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 230 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17683
MOC 279 Kč (s DPH)
230 Kč (bez DPH)

Čisticí sprej na grily Weber Q a grilovací rošty, 300 ml

Připravujte pomocí grilu drahocenné vzpomínky pro ty, které milujete. K tomu je potřeba dobrá péče o Váš gril v jakémkoliv čase. S čističem 2v1 můžete udržovat grilovací rošty a gril Q čisté, takže vždy můžete proměnit zvláštní okamžiky na skvělé vzpomínky.

  • Vhodný na čištění vnitřních i vnějších částí grilů Weber Q
  • Objem 300 ml

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!