Calgon Calgon 2v1 změkčovač vody v prášku 500g - CAL 500

Skladem Calgon Calgon 2v1 změkčovač vody v prášku 500g
cena: 49 Kč 35 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 28 Kč
Výrobce Calgon
Kód CAL 500
MOC 35 Kč (s DPH)
28 Kč (bez DPH)

Calgon změkčovač vody v prášku má dvojí účinek. Jednak zaručuje komplexní ochranu před vodním kamenema a díky svému neutralizačnímu účinku chrání všechny důležité části vaší pračky. Zadruhé jeho čistící účinek pomáhá předcházet usazování nečistot a zbytků pracích prostředků uvnitř pračky. Calgon tyto usazeniny neutralizuje, pomáhá k jejich odplavení a udržuje tak pračku čistou.

O výrobci

Calgon je profesionál v odstraňování vodního kamene. Pomáhá tak prodlužovat životnost pračky a brání usazování vodního kamene na prádle. Značka je součástí společnosti Reckitt Benckiser, pro kterou je hlavní vizí svět, kde jsou lidé zdravější a lépe žijí. Od této společnosti můžete znát výrobky Air Wick, Durex, Scholl nebo Vanish.

Zajímavost

Protože Calgon změkčí vodu, můžete dávkovat menší množství pracího prostředku - platí instrukce pro praní prádla v měkké vodě.

Použití

Používejte při každém praní. Přidávejte Calgon k pracímu prostředku do přihrádky pro hlavní praní.

Adresa dodavatele: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3-Žižkov

Bezpečnostní upozornění

P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301+P312 - PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně)
P305+P351 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.

Složení

<5% polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, >30 % zeolity.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style