AWCS RIBS Rub Glaze - FF11269

Na objednání novinka AWCS RIBS Rub Glaze
cena: 430 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 373 Kč
Výrobce Fireland Foods
Kód FF11269
MOC 430 Kč (s DPH)
373 Kč (bez DPH)

Produktová inovace roku 2016 – grilovací sada speciálně připravená na šťavnatá žebírka. Ať už ve smokeru, na grilu nebo v troubě, tento recept se podaří pokaždé. Náš BBQ tým s tímto receptem vyhrál titul mistra republiky Rakouska v grilování 2016.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje