Auto vůně + multi užitkový držáček - PLG0000

Skladem novinka Auto vůně + multi užitkový držáček

objednání na ilona.svicky@gmail.com kod PLP92119 Více informací

cena: 249 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 205 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 249 Kč (s DPH)
205 Kč (bez DPH)

Go Smart multifunkční držáček, do kterého se vkládají vonné tyčinky ze sortimentu vonných tyčinek Party Lite.

Multi funkční držáček se 3 způsoby upevnění nebo zavěšení, do auta, do domácnosti, do vaší sportovní tašky, všude tam , kde chcete svou oblíbenou vůni.

Jak vložit vůni: v Go Smart držáčku jsou otvory, kam vsunete část tyčinky. Podle intenzity se rozhodnete , kolik částí tyčinek vložíte.

Vonné tyčinky umožnují oddělení části, která přímo pasuje rozměrem do Go Smart. Party lite tyčinky vám nabízí vůně ovocné, fresh, a řadu Fresh Home. Fresh Home je unikátní řada s technologii geofresh, jež kromě vůně i neutralizuje pachy. Doporučujeme i kombinaci tyčinek vámi vybrané vůně s tyčinkami Fresh Home, pro dosažení neutralizace pachů.

Máte-li zájem navštivte nás v grilcentru, Modřanská 80, Praha 4. To vám umožní vybrat si vůni, která se vám bude nejvíce líbit. Těšíme se na vaši návštěvu.

Related imageImage result for partylite auto držaček

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style