Aromalampa z kolekce "Zakázané ovoce" - PLG0000

Skladem Aromalampa z kolekce "Zakázané ovoce"

objednávky na ilona.svicky@gmail.com - kod PLP91661 Více informací

cena: 799 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 660 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 799 Kč (s DPH)
660 Kč (bez DPH)

Kolekce "zakázané ovoce" je romantická řada svícnů, svíček a doplňků. Pokud vás uchvátí , máte před sebou spoustu možností jak rozšiřovat svou kolekci.

 

Představujeme vám aromalampu na čajové svíčky a vosky. Jemný design je vytvořen typickým vzorem této kolekce , a to kovovým fotoleptem. Součástí je je skleněný kalíšek na čajovku nebo i votivku a talířek na vosk. Dárkové balení.

Image result for image partylite aroma lamp forbidden fruits

Image result for image partylite aroma lamp forbidden fruits

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style