Aromalampa elektrická - barevný motýl - PLG0000

Skladem novinka Obrázek produktu Aromalampa elektrická - barevný motýl

kod PLP91393 objednávka na ilona.svicky@gmail.com Více informací

cena: 1 239 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 023 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 1 239 Kč (s DPH)
1 023 Kč (bez DPH)

Představujeme vám novinku v pojetí aromalamp. Elektrické aromalampy jsou bezpečnou variantou pro provonění vašeho interieru či aromaterapii.

 

Aromalampa "Barevný motýl" je vyrobena z bílého porcelánu, po zapnutí automaticky nepřetržitě mění barvy (nelze aby se barvy neměnily). Velikost 15cm x 13cm. Kabel do zásuvky je bílý.

 

Doporučujeme vosky Party Lite .

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style