Aroma lampa elektrická - elegantní bílá - PLG0000

Skladem Aroma lampa elektrická - elegantní bílá

objednávky na ilona.svicky@gmail.com kod PLP90724 Více informací

cena: 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 818 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 990 Kč (s DPH)
818 Kč (bez DPH)

Elektrická aromalampa - Fresh Home

 

Jemná nenápadná elegance matného skla a klasického tvaru vám doplní jakýkoliv interiér, neruší, doplňuje a voní. Keramický kelímek naplníte  voskem, kdykoliv umyjete a vyměnite vůni vosku, pokud nekombinujete různé vůně. Výška lampy : 13 cm.

Příklady: vůně cedru a karmínových plodů vám přinese vůni jmelí nebo vůně bílého cedru a jedle balzámové vytvoří vánoční vůni jehličí

 

Image result for party lite image smart scents holder heart

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style