Aroma lampa - červená, keramická - K55518903

Na objednání Aroma lampa - červená, keramická
cena: 265 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 219 Kč
Výrobce Design
Kód K55518903
MOC 265 Kč (s DPH)
219 Kč (bez DPH)

Keramická 13 cm vysoká aromalampa. Vánoční design v červené barvě s motivem stromečku. Aromalampa s vonným voskem provoní váš domov a navodí příjemnou atmosféru. Do aromalampy jsou vhodné i vonné oleje. Velký výběr vysoce kvalitních  vosku a čajových svíček stejné vůně jako vosk z USA naleznete u nás .

Image result for image partylite voskyImage result for image partylite vosky

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!