Amazon Sladko-pálivá mangová omáčka 167ml - A10885

Není skladem novinka Amazon Sladko-pálivá mangová omáčka 167ml
cena: 75 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 65 Kč
Výrobce Amazon
Kód A10885
MOC 75 Kč (s DPH)
65 Kč (bez DPH)

Sladko-pálivá mangová omáčka AMAZON


Mango je jedním z vysoce nutričně hodnotným ovocem. V roce 1995 se toto „královské ovoce“ stalo perfektní přísadou pro naše pálivé a sladké omáčky dodávající jim jedinečnou barvu, vůni i chuť při zachování zdravých atributů. Použijte tuto omáčku na přípravu marinád, BBQ, k rýži, do salátových dresingů, k obalovaným a smaženým jídlům. Přimíchejte smetanový sýr nebo majonézu a máte výtečnou omáčku.
165 ml,

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril