Amazon Hořčicová omáčka Habanero 167ml - A10887

Skladem novinka Amazon Hořčicová omáčka Habanero 167ml
cena: 75 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 65 Kč
Výrobce Amazon
Kód A10887
MOC 75 Kč (s DPH)
65 Kč (bez DPH)

Hořčicová Habanero omáčka AMAZON

Nejdelikátnější kombinace přísad používaných západními Indiány. Můžeme zaručit, že Vaše kuře, míchaná smažená zelenina, hovězí krevety, ryby, hamburgery, párky a další pokrmy dostanou reggae swing. Smíchejte se smetanovým sýrem nebo majonézou a máte vynikající omáčku k namáčení chipsů nebo zeleniny.
165ml,

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril