Amazon Červená amazonská omáčka 167ml - A10882

Není skladem novinka Amazon Červená amazonská omáčka 167ml
cena: 75 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 65 Kč
Výrobce Amazon
Kód A10882
MOC 75 Kč (s DPH)
65 Kč (bez DPH)

Červená amazonská omáčka

Toto balení obsahuje pronikavou chuť historie, stejně jako každý druh chilli pocházejícího z amazonské kotliny. Naše červená amazonská omáčka je ideální k masům, polévkám, rýži, mořským plodům, koktejlů a různorodým pokrmům. Užijte si chuť historie, přímo z našich polí na okraji džungle v amazonské kotlině až na Vaše patro.
165ml,

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril