Vánoční hrací skříňka - PL2015

Skladem Vánoční hrací skříňka

Romantický balíček se stříbrnou mašličkou vás po otevření vtáhne na náměstíčko horské zasněžené vesničky. Vánoční strom na náměstí se točí do rytmu hudby (neboť je to hrací skříňka na klíček). Čajovka, kterou umístíte před stromeček rozzáří celé… Více informací

cena: 1 950 Kč 1 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 314 Kč
Výrobce Design
Kód PL2015
MOC 1 590 Kč (s DPH)
1 314 Kč (bez DPH)

Romantický balíček se stříbrnou mašličkou vás po otevření vtáhne na náměstíčko horské zasněžené vesničky. Vánoční strom na náměstí se točí do rytmu hudby (neboť je to hrací skříňka na klíček). Čajovka, kterou umístíte před stromeček rozzáří celé náměstíčko. Neobyčejná vánoční dekorace nebo milý dárek.

Skříńka je 15cm vysoká, šířš a hloubka je 10 cm.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.