Syrah 2010 Goyenechea - IFC006

Není skladem Syrah 2010 Goyenechea

SYRAH 2006Goyenechea Y CiaMendoza,  San Rafael Hluboké zbarvení, široká škála intenzivních vůní a dokonale harmonicky vyvážené třísloviny. Pro tyto vlastnosti bývá označován jako „ pánské víno Prožitek z vína je jedinečný v kombinaci se sýry, hovězím i… Více informací

cena: 298 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 246 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC006
MOC 298 Kč (s DPH)
246 Kč (bez DPH)

SYRAH 2006

Goyenechea Y Cia

Mendoza,  San Rafael

 

Hluboké zbarvení, široká škála intenzivních vůní a dokonale harmonicky vyvážené třísloviny. Pro tyto vlastnosti bývá označován jako „ pánské víno

 

Prožitek z vína je jedinečný v kombinaci se sýry, hovězím i jehněčím masem či zvěřinou. U hovězího masa jihoamerického původu doporučujeme steak z roštěnce!!!

 

Alkohol:                                            13,5%

Veškeré kyseliny:                               4,87 g/l

Obsah bezcukernatého extraktu:         27,00 g/l

Obsah zbytkového cukru:                  2,17 g/l

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.