Stiratini mini bruschetta se solí a olivovým olejem 100g - A9154

Skladem novinka Stiratini mini bruschetta se solí a olivovým olejem 100g

Stiratini mini bruschetta se solí a olivovým olejem 100gMalé bruschetty s mořskou solí a olivovým olejem. Hodí se do salátů, polévek nebo jen tak jako malá svačinka. Složení: pšeničná mouka, olivový olej (14%), rostlinný olej, droždí, sůl, slad. … Více informací

cena: 30 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 26 Kč
Výrobce Delikatesy
Kód A9154
MOC 30 Kč (s DPH)
26 Kč (bez DPH)

Stiratini mini bruschetta se solí a olivovým olejem 100g

Malé bruschetty s mořskou solí a olivovým olejem. Hodí se do salátů, polévek nebo jen tak jako malá svačinka.

Složení: pšeničná mouka, olivový olej (14%), rostlinný olej, droždí, sůl, slad. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy vajec, hořčice, sóji, mléka a sezamu.

Nutriční hodnoty na 100g:
Energie (kJ): 1906
Kalorií (kcal): 453
Bílkoviny (g): 12
Sacharidy (g): 70
Tuk (g): 14

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.