Sauvignon Blanc Goyenechea - IFC002

Skladem novinka Sauvignon Blanc Goyenechea

Goyenechea Y CiaMendoza, San Rafael Víno zlato-žlutého zbarvení . Květinová vůně, svěží chuť , plné s velmi příjemným zakončením. Tento Sauvignon je skvělý jako aperitiv, výborně doplňuje těstoviny , ryby a mořské plody. Alkohol:                         … Více informací

cena: 350 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 289 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC002
MOC 350 Kč (s DPH)
289 Kč (bez DPH)

Goyenechea Y Cia

Mendoza, San Rafael

 

Víno zlato-žlutého zbarvení . Květinová vůně, svěží chuť , plné s velmi příjemným zakončením.

 

Tento Sauvignon je skvělý jako aperitiv, výborně doplňuje těstoviny , ryby a mořské plody.

 

Alkohol:                                              13,6 %

Veškeré kyseliny:                                 4,99 g/l

Obsah bezcukernatého extraktu:    19,09 g/l

Obsah zbytkového cukru:             2,80 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.