Red Apple Wreath - Vánoční věnec s červenými jablíčky - YC 26702

Skladem Red Apple Wreath - Vánoční věnec s červenými jablíčky

Milujete vůni vánoc ... Pak vůně "věnec z červených jablíček se skořicí " vám připomene návrat domů k vánočnímu stromečku. Zavřete oči a vnímejte sváteční aroma sladkých jablek, skořice, vlašských ořechů a zázvoru.Elegantní design hladkého skleněného… Více informací

cena: 599 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 495 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC 26702
MOC 599 Kč (s DPH)
495 Kč (bez DPH)

Milujete vůni vánoc ...

Pak vůně "věnec z červených jablíček se skořicí " vám připomene návrat domů k vánočnímu stromečku. Zavřete oči a vnímejte sváteční aroma sladkých jablek, skořice, vlašských ořechů a zázvoru.

Elegantní design hladkého skleněného válce. Tato střední velikost vám přinese až 95 hodin hoření.

Zcela nové provedení vonných svíček, vyšší a štíhlejší, s 1 knotem. Déle hoří a přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů. Rovnoměrně a zcela provoněný.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.