Mango Peach Salsa / Mango broskev - YC1577

Skladem Mango Peach Salsa / Mango broskev

Máte rádi štavnaté broskve, mango a vůni citrusů? Pak  je tato svíčka vaše správná volba .Sladká, pikantní…šťavnatá manga a broskve, oživené citrusy, květy zázvoru a růžovým pepřem.Nejprodávanější klasický design, střední velikosti , poskytuje 65-90… Více informací

cena: 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 487 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC1577
MOC 590 Kč (s DPH)
487 Kč (bez DPH)

Máte rádi štavnaté broskve, mango a vůni citrusů?

Pak  je tato svíčka vaše správná volba .Sladká, pikantní…šťavnatá manga a broskve, oživené citrusy, květy zázvoru a růžovým pepřem.

Nejprodávanější klasický design, střední velikosti , poskytuje 65-90 hodin hoření. íček. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.