Luxusní jahodová svíčka - PLG94755

Skladem Luxusní jahodová svíčka

Připravte se na romantický valentýnský večer Více informací

cena: 739 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 610 Kč
Výrobce Design
Kód PLG94755
MOC 739 Kč (s DPH)
610 Kč (bez DPH)

Úžasná kolekce "ovoce" přináší 4 neodolatelné vůně :

kokosu, fíku, ostružiny a jahod smíchanou se špetkou citrusu.........milujete čerstvé jahody a jejich vůni, pak si přineste tuto sladkou tečku domů, romanticky provoní vaše chvilky.

 

Vůni vám přinášíme v podobě, čajových svíček, votivních svíček, vosku do aromalamp a elegantních svící.

Provedení: červená svíčka ve skle s typickými černými motiva této kolekce. Balena v luxusním dárkovém balení: v červené krabičce s černou mašličkou.

 

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.