Koření Weber Bold Chipotle (596g) - GW00100

Skladem novinka Koření Weber Bold Chipotle (596g)

S mořskou solí a bez glutamatu. Více informací

cena: 799 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 694 Kč
Výrobce Weber
Kód GW00100
MOC 799 Kč (s DPH)
694 Kč (bez DPH)

Bold Chipotle - koření plné chuti, mixuje tradiční vůni kouře z chipotle chilli s odvážným kořením. Doporučujeme na kuře a vepřové.

 

Směs obsahuje: mořskou sůl, červené papriky, cibuli, chippotle pepř, cukr, česnek, přirodní barvivové extrakty

novinka
Weber Marinada Weber Garlic & Herb (32g)
novinka
Weber Koření Weber Chicken & Rib (78g)
novinka
Weber Koření Weber Seasoning Salt (213g)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.