Jedle balzámová - PLG93565

Skladem Obrázek produktu Jedle balzámová

skleněný soudeček se svíčkou Více informací

cena: 469 Kč 380 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 314 Kč
Výrobce Design
Kód PLG93565
MOC 380 Kč (s DPH)
314 Kč (bez DPH)

Nádherná dřevitá vůně, vám připomene procházku lesem v mrazivých dnech, vůni vánočního stromu z vašeho obývacího pokoje. Silná vůně borovice. Doba hoření 40-50hodin.

 

Krásné dárkové balení.

Image result for partylite reminiscentImage result for partylite reminiscent

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.